Başa Dön
GMA GASTRONOMİ MARKA AKADEMİSİ
Gücünü birleştir!

 

 

HAKKIMIZDA

 

2018 yılında, İzmir merkezli olarak kurulan Gastronomi Marka Akademisi, tek işi gastronomi olan bir ekibin maharetli ellerinde pişerek ortaya çıkmıştır. Markanın ortaya çıkış hikayesine, Prometheus’un ateşi Zeus’tan alıp insanlara armağan etmesi ilham vermiştir. İnsanoğlu, yaşamak için ihtiyacı olan güce zekasını kullanarak ulaşmış olsa da bilgiyi kullanabilmesini, ateşten bir kıvılcımı alarak insanlığa armağan eden Prometheus'a borçludur. Bu da göstermiştir ki potansiyelinizin farkında olsanız dahi bunu kullanmak için bir fırsat gerekir. Başarı, tam olarak bu şekilde ortaya çıkar. Gastronomi Marka Akademisi’nde, kabiliyetinizi, vizyonunuzu, enerjinizi gerçeğe dönüştürerek güçlü bir yatırımın ve kaliteli bir işletmenin kapılarını aralayacak , o fırsatı, sizlere sunmak istiyoruz.

GMA olarak kısalttığımız akademide; mimari, ajans, operasyon, hukuksal danışmanlık, ürün tedariği, kahve tedariği gibi başlıca hizmetlerle kendi markanızı oluşturabilir, dahası markanızla franchising verebilirsiniz. Markanız doğarken A'dan Z'ye tüm süreçlere dâhil olup vizyonunuz doğrultusunda şekillenmesini sağlayabilirsiniz. Hâlihazırda bir markanız varsa, mutfağınızı ve barınızı geliştirmeye yönelik tüm demo çalışmalarını burada yapabilir, profesyonel menü danışmanlığı alabilirsiniz. Mutfak ve bar workshoplarından yararlanarak, kendinizin ve personelinizin iş yapma niteliğini arttırabilirsiniz. Aynı zamanda kurumsal çözümler sunan GMA; profesyonel mutfağı, toplantı odası, barı ve fotoğraf stüdyosu ile özel etkinlikler, marka tanıtım günleri, ürün/hizmet lansmanları, kişisel organizasyonlar için de oldukça elverişli bir alandır.

Gastronomi Marka Akademisi'nde, alt hizmet kolları ve profesyonel ekibiyle yeme-içme sektörüne dair tüm unsurları tek çatı altında topladık. Şimdi güçlerimizi birleştirme zamanı!

 

 

 

 

VİZYON

 

Elinizdeki bilgiyi, fikri, sermayeyi gastronomi sektöründe maksimum fayda sağlayacak şekilde kullanmak.

Dürüstlük, iyimserlik, saygı, sorumluluk, güvenilirlik ve taahhüt ilkeleri çerçevesinde hizmet vermek.

 

 

MİSYON

 

Tek işi gastronomi olan bir ekiple sadece size ait bir marka oluşturmak ya da mevcut markanızı her anlamda geliştirmek. Mutfak tutkunuzu, kariyer hedefinizle birleştirmek.